Biraus biohumuso, žemių mišinių biohumuso pagrindu gamyba ir prekyba


Kreipkitės į mus

Telefonas: 

Direktorius Gražvydas Valainis

+370 685 56821 

(Radviliškio - Šiaulių rajonai)

                                                             Vygandas (Vilniaus apskritis)

                                                             +370 600 25547


                             Skystą trąša - „AugiMAX“  +370 600 65506 


El. paštas: [email protected]

Adresas: Radviliškio r. sav. Pyplių k. Daugirdų g. 20


Rekvizitai:

Direktorius Gražvydas Valainis

Tel. +370 685 56821

UAB Vainora

[email protected]

Įmonės kodas: 303390850

PVM mok4tojo kodas: LT100015515116

Sąskaita: LT61 7181 4000 2246 7615

Susisiekti su mumis, padaryti užsakymą, pateikti užklausą ar palikti atsiliepimą galite ir palikdami užklausą apačioje, pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti.

Dėl nedidelių kiekių biohumuso ar mišinių, prieš darant užsakymą, siūlome susisiekite su mumis ir aptarti siuntimo galimybes.

Klientų atsiliepimai:

Ingrida, 30 metų, Panevėžys

Ačiū už greitą biohumuso pristatymą. Pasidariau myšinuką. Perpikiavau čili pipirus ir paprikas. Nekantriai lauksiu derliaus rezultatų :)

Bronislava, Panevėžio rajonas

Išties gera humuso kokybė už labai gerą kainą. Įdomus pastebėjimas, kad pomidorus pusvalandį pamirkius AugiMAX trąšoje, sudygo jau 3 dieną. Mirkyti vandeniu 6 diena uodegėlių dar nerodo. 

Deividas, 35 m. Anykščiai

Operatyvus bei greitas pristatymas. Nustebino, kad atvažiavę vyrukai profesionaliai pakonsultavo kaip ir kur naudoti biohumusą, bei apgenėjo obelį. Pakonsultavo kaip prižiūrėti sodą. Sekmės vyručiai darbuose !!!

Jolanta, 55 m. Vilnius

Skysta trąša kažkoks stebuklas, gėlės bujoja, pomidorai eina iš proto - kotai sumedėję. Mano kolektyvinis sodas akivaizdžiai žalesnis lyginant su kaimynų, ačiū Jums.

Gintautas Šimkus, Debesų sodo sodininkas, Panevėžys

Išbandęs AugiMAX nustebau. Spygliuočiai ir daugiamečiai augalai išprotęję, nespėju formuoti. Pavadinčiau šią trąšą augalų medikais, nes jie sugebėjo reanimuoti, neleisti numirti net ir mirštančiai pušiai, tujai ir sausmedžiams. Siūlyčiau kiekvieną augalą palaistyti AugiMAX.

Veronika, 52 m. Radviliškis

Ekologiškas žemių mišinys biohumuso pagrindu labai artimas įprastai mūsų dirvai, sunkus, pūringas ir be galo maistingas. Rinkoje nesu mačiusi nieko panašaus. Naudoju ir gėlėm, ir šiltnamyje ir kapinėse, vaizdas visur pasakiškas.

Kazys, 60 m. Vilnius

Sode vynuoges pamulčiavau biohumusu, 3 kartus per pavasarį palaisciau AugiMAX, uogų nebuvau tiek matęs, praeitais metais neturėjau kur dėti. Vynuoges auginu 30 metų, naudojant šiuos produktus jos sukaupė daugiau cukraus, uogos buvo saldesnės bet nepasakyčiau kad didesnės.

Česlovas, 65 m. Panevėžys

Jeigu norit vasarą nematyti žmonos, į daržą atsivežkite arklių mėšlo!!! Žolių ir ravėjimo kiekvienai savaitei garantuotai. Štai kodėl aš pasirinkau biohumusą: visų pirmą praktiškai nėra sėklų - jų pats neatsineši į dirvą. Antrą biohumuso efektyvumas ženkliai didesnis, tad jo reikia gerokai mažiau negu mėšlo.Krepšelis