Turėti derlingą žemę ūkininkui, sodininkui ar daržininkui yra labai svarbu. Juk joje galima užsiauginti pačius įvairiausius augalus, vaisius bei daržoves. Nuo dirvos struktūros ir derlingumo priklauso derliaus kiekis, jo kokybė ir būsimos pajamos. Būtent dėl šių priežasčių aktualu žinoti ir tinkamai išmanyti apie dirvožemį ir jo gerinimo galimybes. 

BIOHUMUSAS idealus produktas dirvos paruošimui sėjai

Biohumusas yra labai panašus į susiskaldžiusias durpes, didelio poringumo, puikios aeracijos, pasižymi geru drenažu bei didele vandens talpa. Biohumusą sudaro cheminiai elementai: C 17,2 –19,5 %; N 1,0–1,9 %; Ca 12,00–35,05 miligramai, gramai – litre; P 2,51–4,71 miligramai, gramai – litre; K 2,21–9,78 miligramai, gramai – litre bei Fe, Cu, Mg, Mn, Na, S, Zn ir kiti elementai. Dauguma šių elementų yra pakitę į augalams labiau prieinamas formas, tokias kaip nitratai, mainų fosforo, judriojo kalio, kalcio bei magnio junginiai. Biohumusas turi didelį sugeriamąjį paviršių, tai leidžia porose įsikurti ir vykdyti veiklą daugumai mikroorganizmų, pasižymi stipria adsorbcija bei maistinių medžiagų išsaugojimu.

Pasodinę augalą į tinkamą dirvą labai svarbu ir tinkamai jį palaistyti, kad užtikrinti tolimesnį ir tinkamą jo vystimąsį. Tad siūlome augalus laistyti aktyviais mikroorganizmais skystoje biohumuso formoje „AugiMAX“. Joje išsaugoti visi ekologiškai švaraus vermikomposto komponentai bei  mikroorganizmų (grybinių ir bakterinių kilmių) veiklos sukurtais elementais. Produkto sudėtyje yra visas kompleksas makro ir mikroelementų, huminių medžiagų, augimo ir vystymosi hormonų, fulvo, huminių ir amino rūgščių, fitovitaminų. 1 mililitre „AugiMAX“ koncentrato yra  apie 10 milijonai kolonijų gyvų mikroorganizmų. Kas nežino augalo mitybos principo, primename, kad augalas minta ne tiesiogiai humusu, salietra, azotu, kaliu, magniu ar kitais cheminiais junginiais, bet būtent dirvoje esamų mikroorganizmų dėka pervirškintomis ankščiau minėtomis medžiagomis į augalui priimtiną maistinę formą. Tad „AugiMAX“ veikimas paremtas tarsi atsinaujinančiais ištekliais papildant dirvą, kitaip tariant mikroorganizmų dėka iš naujo užkuriant tinkamą mikrobiologinį dirvožemio balansą.

Plačiau apie gryną biohumusą  ar j naudojimo normas ir panaudojimo galimybes skaitykite čia:



Krepšelis

Krepšelis tuščias.