AugiMAX - biohumuso pagrindu, pagaminta Lietuvoje, profesionali, ekologiška skysta, organinė trąša – augimo stimuliatorius

AugiMAX“ - tai unikalus, biologiškai aktyvus produktas, kuris turi labai platų panaudojimo spektrą. 

Siunčiame nedidelius kiekius skystos trąšos AugiMAX supakuotos po 1 litrą Omnivos paštomatu, siuntimo kaina 2 eurai. Siunčiame rinkinukus supakuotus po 4 buteliukus. 4 buteliukai kainuoja: 3 eurai * 4 vnt. lygu 12 eurų + 2 eurai siuntimas. Viso 14 eurų.

Kodėl verta naudoti AugiMAX“?

Turėti derlingą žemę ūkininkui, sodininkui ar daržininkui yra labai svarbu. Juk joje galima užsiauginti pačius įvairiausius augalus, vaisius bei daržoves. Nuo dirvos derlingumo priklauso derliaus kiekis, jo kokybė ir būsimos pajamos. Tam, kad pagaminti koncentruotą, skystą trąšą „AugiMAX“, mes naudojame natūralų, ekologiškai švarų biohumusą ir originalią gamybos technologiją. Paprastai ir liaudiškai įvardinus, tai„AugiMAX“ yra „profesionalios srūtos“. Nuo senų laikų mūsų senoliai raugindavo mėšlą, dilgėles, įvairių žolių lapus bei šaknis. Raugindavo tam, kad rūgimo metu susidarytų grybeliai, kuriuos praskiedus vandeniu laistydavo daržus. Gamybos procese ekstrahuojame biohumusą į skystą terpę, sukuriame specialias hidrotermines sąlygas, papildomai pridedame vienaląsčių grybelių, kurių atmainą auginame savo įmonėje. Šių grybelių pagalba prasideda rūgimo procesas pereinantis į fermentaciją ir trunkantis apie 30 parų. Pasibaigus grybelių sukeltai fermentacijai, gimsta „AugiMAX“. Trąša  įgauna stabilią anabiozinę būseną ir atgyja tik atskiesta vandeniu. Tad senolių išmintis, mūsų unikaliu būdu sustabdytas rūgimo procesas, pateikiamas „AugiMAX“ pavidalu, tai produktas Jūsų šiuolaikiniam daržui, sodui, gėlėms ir profesionaliam žemės ūkiui.

Skysto biohumuso trąšoje AugiMAX išsaugoti visi ekologiškai švaraus vermikomposto komponentai su papildomais, grybelių veiklos sukurtais elementais. Produkto sudėtyje yra visas kompleksas makro ir mikroelementų, huminių medžiagų, augimo ir vystymosi hormonų, fulvo, huminių ir amino rūgščių, fitovitaminų. Sudėtyje nėra papildomai pridėtų cheminių priedų ar konservantų.

Trumpai tariant, unikalu tai kas paprasta - „AugiMAX“!!!  Esate sodininkas, daržininkas? Laistykite daržovių daigus, daržoves, šiltnamio augmeniją. Auginate braškes, avietes, serbentus? Išbandykite mūsų skystą trąšą, nes ją plačiai naudoja stambūs uogų augintojai. Mylite gėlytes? Pabandykite palaistyti mūsų trąšomis. Turime įspūdingų atsiliepimų kaip orchidėjos žydi visus metus, petunijos lepina įspūdinga gausa žiedų. Nepasakysiu gėlės pavadinimo, bet klientė džiaugėsi, kad vietoje įprastinių dviejų savaičių žydėjimo tarpsnio, pernai gėlytė žydėjo du mėnesius ir dar nematyta žiedų gausa. Esate profesionalus ūkininkas? Suprantame kad Jus įtikinti prie naujovių yra sunku, bet pabandykite susisiekti su mumis, išklausykite, minimaliom sąnaudom išbandykite mūsų produkciją, įsitikinsite „AugiMAX“ galia ir kitais metais sutaupysite pinigėlių trąšoms ir pesticidams, o maisto kokybė ir dirbama žemė Jums bus dėkingos.

Praktinių tyrimų metu buvo sukurta trąšos panaudojimo metodika, remiantis kuria pradėtas skysto biohumuso praktinis naudojimas Lietuvos ir užsienio ūkiuose. Praktikoje patvirtinta, jog naudojant šį produktą, augalai įsisavina daugiau maistinių medžiagų. Sunokusiuose vaisiuose didesnis vitaminų, cukraus ir baltymų kiekis, sumažėja nitratų ir sunkiųjų metalų įsisavinamas. Produktas naudojamas kaip dygimo ir augimo stimuliatorius, bei skatina geresnį šaknų ir antžeminės dalies išsivystymą. Persodinant, augalai lengviau prigyja ir perneša mechaninius pažeidimus bei neigiamą aplinkos poveikį. Naudojant kartu su cheminiais preparatais sumažina pastarųjų poreikį apie 30 %. Tinka naudoti visiems augalams.

AugiMAX  Sudėtis:

Bendras azotas (N) g/l

6

DIN EN ISO 11885, Verdünnung mit Wasser, ICP-OES Messung

Bendras fosforas (P) %

0,19 – 1,05

LST EN 13650:2006, LST EN ISO 6818:2004

Bendras kalis (K) g/l

14

DIN EN ISO 11885, Verdünnung mit Wasser, ICP-OES Messung

Boras (B) mg/kg

31,22 – 33,41

LST EN 13650:2006, LST EN ISO 1 1885:2009

Organinė anglis (C) g/kg

3,65 -3,68

LST EN 1 5169:2007

Huminės rūgštys %

0.32 - 0.34

LST EN 1 5169:2007

Augimo stimuliatoriaus „AugiMAX“ - naudojimo normos

Skystas, koncentruotas biohumusas, trąša - augimo stimuliatorius „AugiMAX“, tai unikalus, biologiškai aktyvus produktas, kuris turi labai platų panaudojimo spektrą. Produktas sertifikuotas panaudojimui tiek ekologiniuose ūkiuose, tiek tradiciniuose chemizuotuose ūkiuose. Skystas biohumusas naudojamas ekologiniuose ūkiuose rodo puikius rezultatus, ką patvirtina daugybiniai moksliniai tyrimai, bei klientų atsiliepimai.

Skystas biohumusas „AugiMAX“ naudojamas tradiciniuose chemizuotuose ūkiuose, gerina kartu naudojamų cheminių trąšų bei pesticidų įsisavinimą, bei leidžia sumažinti cheminių trąšų bei pesticidų naudojimą apie 30%. Tai leidžia ženkliai sutaupyti, bei pagerinti produkcijos kokybę.

Praktikoje patvirtinta:

  •      Suteikia augalams maisto jų pirminiuose vystymosi tarpsniuose, skatina augalų augimą.

  •      Padeda augalams geriau įsisavinti maisto medžiagas, makro ir mikroelementus, vitaminus, angliavandenius.

  •      Pagerina augalų derliaus struktūros biometrinius elementus ir padidina patį derlių.

  •      Sustiprina augalų imuninę sistemą. Padeda augalams apsisaugoti ligų ir kenkėjų.

  •      Chemizuotuose ūkiuose galima kartu naudoti pasėlių purškimo ir sėklų beicavimo metu, tuo sutaupant pesticidų apie 30 proc.

  •      Apsaugo augalus nuo streso, šalčio ir sausros bei vandens pertekliaus.

  •      Paspartina augalų pasiruošimą žiemai ir pagerina jų žiemojimą.

  •      Visiškai neteršia aplinkos, sudaro sąlygas sveiko maisto bei pašaro auginimui.

  •      Sutaupo pinigus, nes galima mažiau naudoti sintetinių cheminių trąšų ir pesticidų, arba visai jų atsisakyti.

  •      Praturtina dirvą maisto medžiagomis, paspartina augalinių atliekų mineralizaciją, padeda atsistatyti nualintus dirvožemius.

Trąšų teigiami rodikliai patvirtinti Aleksandro Stulginskio Universiteto mokslininkų bei kitų mokslo įstaigų praktiniais bandymais. Praktikoje patvirtinta Lietuvos ir kitų šalių ūkiuose.

Paruošimas

Įprastiniam tręšimui - skiesti vandeniu 1:100 (10mL-1L vandens)

Tręšiant per lapus - skiesti vandeniu 1:100

Sodo, daržo bei gėlių tręšimui - skiesti vandeniu santykiu 1:100 

Prevencijai prieš marą bei kitas ligas - skiesti vandeniu santykiu 1:100

Prevencijai prieš amarus - skiesti vandeniu santykiu 1:1

Beicavimui ar sėklų apvėlimui - vandeniu neskiesti

Prieš naudojimą koncentratą lengvai suplakti arba išmaišyti

Paruoštos trąšos būna fiziologiškai aktyvios ribotą laiką, todėl turi būti panaudotos per 48 val. nuo jų paruošimo

 Naudojimas

Sodo, daržo bei gėlių tręšimas: augimo metu kiekvieno laistymo metu

Parazitų naikinimui bei prevencijai prieš ligas: esant poreikiui darant 14 dienų pertraukas

„AugiMax“ padeda įsisavinti chemines trąšas, pesticidus bei insekticidus: kiekvieno purškimo metu pagal poreikį

Šviežiai nuskintoms gėlėms pamerkti

Vejoms laistyti: 1 kartą per mėnesį

Nualintos dirvos atstatymui – 4-5 litrai koncentrato 1 hektarui

Pramoniniam laukų tręšimui-4-6 litrai koncentrato 1 hektarui

Sėklų mirkymas prieš sėją: šakniagumbių ir svogūnų mirkymas – 1 val.; ankštinių augalų sėklos – 6 val.; ridikėlių, salotų sėklos – 12 val.; morkų, agurkų, moliūgų sėklos – 24 val.

Krūmų ir medžių geresniam prigijimui po persodinimo: laistyti 1-2 kartus per savaitę

Daugiamečių augalų tręšimas: 2 kartus per mėnesį

Pavasariniam dirvos apdirbimui: vienkartinis purškimas-4-5 litrai koncentrato 1 hektarui

Rudeniniam dirvos apdirbimui: vienkartinis apdirbimas-4-5 litrai koncentrato 1 hektarui

AugiMAX“ yra organinė priemonė, tad netyčia papylus koncentrato ant augalų jiems nieko nenutiktų. Taip būtų neekonomiška naudoti, nes augalas įsisavintų tik mažą dalelę išpiltų maistinių medžiagų, o visas perteklius susigertų į dirvą ir nusiplautų į giluminius vandenis. Remiantis moksliniais paskaičiavimais bei praktiniais bandymais nustatytos „AugiMAX“ skystos trąšos naudojimo normos bei skiedimo santykis. Jeigu nenaudojate augalininkystėje papildomų trąšų - galite remtis mūsų rekomendacijomis, kurias rasite ant pakuočių bei šiame puslapyje. „AugiMAX“ naudojant kartu su cheminėmis trąšomis, insekticidais ar pesticidais kiekvienu atveju individualiai reiktų įvertinti dirvos bei auginamos kultūros rodiklius. Laukų bandymų metų nustatytą, kad „AugiMAX“ padeda įsisavinti kitas chemines trąšas bei sumažina jų poreikį apie 30 procentų, atsižvelgiant į dirvos rodiklius bei dirvos užterštumą pesticidais. Tad naudojant „AugiMAX“ su kitomis  cheminėmis trąšomis rekomenduojame mažinti jų kiekį ar atlikti dalį lauko bandymų naudojant abu produktus kartu, kad nenudegintų augalų. „AugiMAX“ naudojant kartu su  insekticidais ar pesticidais rekomenduojame atlikti dalies lauko bandymus ir įvertinti abiejų produktų sąveiką naudojant kartu.

SKYSTO BIOHUMUSO NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS PROFESIONALIAM ŽEMĖS UKIUI

KULTŪROS

VARTOJIMO LAIKOTARPIAI (PURŠKIMUI)

VARTOJIMO NORMOS

REKOMENDUOJAMA

TIRPALO

KONCENTRACIJA

Beicavimas - visos kultūros

Sėklos, gumbai, svogūnėliai

51 - 1 t sėklų

Neskiedžiama

Kviečiai, ž.rapsai miežiai, avižos, soros, sorgas, kukurūzai, v.rapsai

Antro trečio lapo išaugimas (žieminiams).

Krūmijimosi pradžia.

Stiebo bamblėjimo pradžioje.

5-8 L Ha

1:50

Bulvės

Trečio-ketvirto lapo išaugimas.

Prieš žydėjimo pradžią.

Po žydėjimo.

5-8 L Ha

1:50

Cukriniai runkeliai, raudonieji burokėliai, pašariniai runkeliai, morkos

Prieš pat pirmos tikrųjų lapų poros išaugimą.

Po 20-30 dienų, šakniavaisių vystymosi pradžios periodu.

5-8 L Ha

1:50

Pomidorai, pipirai, baklažanai, agurkai, moliūgai

Po išdygimo.

Pumpuravimosi pradžia.

Po 10-15 dienų, intensyvaus vaisių augimo metu, tolimesni purškimai kas 10-15d.

5-8 L Ha

1:100

Kopūstai

Po kopūstų išsiskleidimo po išdygimo.

Kopūstų galvų formavimosi pradžia.

5-7 L Ha

1:50

Obelys, kriaušės, slyvos, persikai, abrikosai, vyšnios, tt.

Pavasarį, prieš pasirodant naujiems lapams.

Laikotarpyje tarp pumpuravimosi ir žydėjimo.

10-15 L /100medžiu

1:100

Vaiskrūmiai, serbentai, avietės, agrastai, tt.

Pavasari, prieš pasirodant naujiems lapams.

Laikotarpyje tarp pumpuravimosi ir žydėjimo.

1-1,5 L /100 krūmui

1:100

Svogūnai

Česnakai

Vegetacinio laikotarpio pradžioje.

Atsirandant stiebams.

5-7 L Ha

1:100

Vynuogės

Pavasarį prieš pasirodant naujiems lapams.

Purkšti žydint.

1-1,5 L /100 krūmų

1:100

Braškės

Pavasarį prieš pasirodant naujiems lapams.

Purkšti žydint.

Po 20:30 dienų nuėmus derlių.

7-10 L Ha

1:100

Paprastieji žalieji pankoliai, petražolės, Žalialapės kultūros tt.

Pirmieji daigai.

Vegetacijos pradžia, galima kartoti kas 10 dienų.

5-7 L Ha

1:100

AugiMAX“ naudojant kartu su  insekticidais ar pesticidais gali skirtis jų skiedimo santykis. Tokiu atveju rekomenduojame procentaliai AugiMAX“ naudoti tiek, kiek naudojate  insekticidų ar pesticidų, t.y. AugiMAX“ didinti arba mažinti rekomenduojamą naudojimo normos kiekį išlaikant procentaliai skiedimo santyki. Norite įsitikinti AugiMAX“ veikimo nauda, siūlome atliekant planinius purškimus traktoriuje turėti AugiMAX“ koncentrato ir įvertinus likusio skysčio kiekį purkštuve supilkite koncentratą ir nupurkšite paskutinius vieną ar du purškiamo lauko pravažiavimus. Taip darykite kiekvieno planinio purškimo metu, atėjus laikui nuimti derlių įsitikinsite ar yra nauda naudojant AugiMAX“ ar ne. Apie bandymu rezultatus informuokite ir mus. Mums įdomi Jūsų nuomonė ir įžvalgos.

Saugojimas:

Saugoti atskirai nuo maisto produktų, vaikams neprieinamoje vietoje

nuo -3 iki +35°C. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.0
Gryno biohumuso gamyba ir prekyba
Žemių mišiniai biohumuso pagrindu
  Skysta ekologiška trąša „AugiMAX“

 .