„AugiMAX“ - unikalu tai kas paprasta

Regeneracinė dirvožemio atstatymo - gerinimo priemonė

                   Unikali „AugiMAX“ organinė skysta trąša gali padaryti stebuklą Jūsų lauke. 

Skysta organinė, ekologiškai aktyvi trąša „AugiMAX“ sėkmingai naudojama tiek intensyviuose chemizuotuose, kombinuotuose tiek ir ekologiniuose ūkiuose. Abiem atvejais naudojant „AugiMAX“ trąšą dirva praturtinama grybinės ir bakterinės kilmės mikroorganizmais bei huminėmis medžiagomis. Per daug nesiplečiant į chemizuotus ūkius, konstatuojame tai, kad naudojant „AugiMAX“ trąša kartu su cheminėmis trąšomis ar fungicidais - pesticidais, jų kiekį galima sumažinti apie 30 procentų. Priežastis paprasta: „AugiMAX“ veikia kaip stimuliatorius, naudojant kartu su cheminiais preparatais, augalai besisavindami biohumuso pagrindu padarytą trąšą tuo pačiu efektyviau pasisavina ir cheminius preparatus. Patekę i dirvą AugiMAX“ trąšoje esantys gyvi mikroorganizmai padeda aktyvinti dirvos mikroflorą, t.y. pagreitėja mikrobiologiniai procesai, kurių metu organinės ir mineralinės medžiagos pavirsta į augalams priimtinas maistines formas. Chemizuotame ūkyje AugiMAX“ trąša pasitarnautų ir kaip momentinis subalansuotų maistinių medžiagų davinys augalams. Tinka visiems be išimties augalams.

 Pasirinkite ūkininkavimo modelį


         Intensyvūs chemizuoti ūkiai    
             Regeneracinės (tausojančios) žemdirbystės modelis                 Ekologiniai ūkiai 


AugiMAX“ sudėtis:

Sausa medžiaga - 31,33%

Sausoje medžiagoje - organinė medžiaga 81,33%

Organinėje medžiagoje:

Azotas (N), fosforas (P), kalis (K), 6-1-14 g/l

Huminių rūgščių ne mažiau 3 g/l

Fulvo rūgščių ne mažiau 3 g/l

Organinės anglies 3,68 g/kg

Ca – 3 g/l

Mikroelementų: Fe, Zn, Mg, Mn, Mo, B, Cu, Co, Cd, Cr, Se, Ni ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų.

Koncentrato pH ne mažiau 7,5, koncentrato sudėtis nėra persotinta atskirais elementais, tačiau jie yra tinkamai subalansuoti.


Esamų klientų pastebėjimai:

2018 ir 2019 metai buvo nepalankūs žemdirbystei, didelis kritulių kiekis, ankstyva pavasarinė sausra. Ištikimiausi mūsų klientai, kurie keli metai dirba su mūsų produkcija teigia, kad jeigu metai gamtiniais reiškiniais palankūs, saulės ir lietaus pakanka, tai metinis derlius daugumai būna geras naudojant bet kokias priemones. Kritinėmis oro sąlygomis išryškėja „AugiMAX“ privalumai, esami klientai teigia, kad naudodami „AugiMAX“ jie pastebėjo:

a)      Rudeninio lietaus atveju, derlius ankščiau subrendo, tad iki 2 savaičių paankstėja derliaus nuėmimas.

b)      Užsitęsus lietingajam laikotarpiui ir kombainams negalėjus įvažiuoti į laukus, varpoje grūdai savaitę ilgiau nepradėjo dygti, lyginant su lauku be „AugiMAX“.

c)      Augalai lengviau pernešė drėgmės trūkumą sausros metu.

d)   Vienas klientas džiaugėsi, kad augindamas pupas, dėl 2019 metų pavasarinės sausros, naudodamas „AugiMAX“ nepatyrė nuostolių. Kaimyno lauke beveik visos pupos neatlaikę augalo svorio ir sausros metu perlinko. Lauko su „AugiMAX“ pupų stiebai buvo apie 10-15 centimetrų žemesni ir tvirtesni tad sėkmingai ištvėrė sausrą davė puikų derlių.

e)      Žiemkenčiai geriau pasiruošia žiemai.

f)       Labai padėjo pavasarinis ankstyvas purškimas nuo rapsų pašalimo žiemą.

g)      „AugiMAX“ koncentratas neturi nuosedų, puikiai išfiltruotas tad nėra jokios menkiausios galimybės užkišti purkštukus.


Plačiau apie „AugiMAX“ trąšą, jos raidą, dirvožemį bei mikroorganizmus, jų poveikį dirvai bei augalams, naudojimo normas galite pasiskaityti Spustelėkite čia

„AugiMAX“  trąša gali būti naudojama ekologiniame ūkyje. Esant poreikiui pateikiame tai patvirtinančius dokumentus.

Susidomėjote, norite išbandyti? Apsipirkite mūsų internetinėje parduotuvėje. Spustelėkite čia

Išbandykite mūsų skaičiuoklę.


Įeiti į skaičiuojklę

Arba atsisiųskite skaičiuoklę Exel formate: AugiMAX_kainos_skaiciuokle_2023-03.xlsx

Domina didesni kiekiai ar tikslesnės panaudojimo galimybės? Skambinkite telefonu +370 600 65506 arba rašykite elektroniniu paštu [email protected]


Krepšelis

Krepšelis tuščias.