Unikali „AugiMAX“ organinė skysta trąša gali padaryti stebuklą Jūsų lauke. Estijos ūkininkai jau sėkmingai "išdirbo" metodiką, tad kodėl tuo nepasinaudojus ir Lietuvoje?

Skysta organinė, ekologiška trąša „AugiMAX“ sėkmingai naudojama tiek intensyviuose chemizuotuose tiek ir ekologiniuose ūkiuose. Abiem atvejais naudojant „AugiMAX“ trąšą dirva praturtinama grybinės ir bakterinės kilmės mikroorganizmais bei huminėmis medžiagomis. Per daug nesiplečiant į chemizuotus ūkius, konstatuojame tai, kad naudojant „AugiMAX“ trąša kartu su cheminėmis trąšomis ar fungicidais - pesticidais, jų kiekį galima sumažinti apie 30 procentų. Priežastis paprasta: „AugiMAX“ veikia kaip stimuliatorius, naudojant kartu su cheminiais preparatais, augalai besisavindami biohumuso pagrindu padarytą trąšą tuo pačiu efektyviau pasisavina ir cheminius preparatus.   Patekę i dirvą „AugiMAX“ trąšoje esantys gyvi mikroorganizmai padeda aktyvinti dirvos mikroflorą, t.y. pagreitėja mikrobiologiniai procesai, kurių metu organinės medžiagos pavirsta į augalams priimtinas maistines formas. Chemizuotame ūkyje „AugiMAX“ trąša pasitarnautų ir kaip momentinis subalansuotų maistinių medžiagų davinys augalams. Tinka visiems be išimties augalams.

 „AugiMAX“ ekologiškos trąšos panaudojimas ekologiniame žemdirbystės ūkyje.

 Pateiksiu Estų metodiką, kaip jie naudoja  „AugiMAX“ trąša ir gauna derlių, neprastesnį nei chemizuotuose ūkiuose.

  1. Nukultivavus dirvą, ne anksčiau kaip 2 savaitės prieš sėją nupurkšti „AugiMAX“ tirpalu – 5 litrai „AugiMAX“ į 250 litrų vandens 1-am ha. Nederlingą dirvą po sėjos dar kartą nupurkšti tirpalu – 5 litrai „AugiMAX“ į 250 litrų vandens 1-am ha. 
  2. Dirvos arti negalima, tik lėkščiavimas ar kultivavimas, arba tai turėtų būti paviršutinis arimas iki 20 centimetrų gyliu.
  3. 30 procentų derliaus kokybės nulemia tinkamas sėklų paruošimas. „AugiMAX“ koncentruota trąša puikiai tinka sėklų apvėlimui. Ją galima naudoti kartu ir su kitais beicais. Naudojimo norma yra iki 10 litrų tonai sėklos. Apvėlimą galima atlikti profesionalia technika arba namų sąlygomis nedidelius kiekius naudojant betono maišyklę.
  4. Purškimai: nuo pirmų lapų pasirodymo, intensyvaus augimo metu kas 2 savaites - 5 ar 6 kartai pavasarinei sėjai. Tirpalo koncentracija purškimui – 5-6 litrai „AugiMAX“ 1-am ha, atskiedžiant santykiu 1:50 litrų vandens.
  5. Kova su piktžolėmis: tik savalaikis akėjimas ir tinkamas posėjis, dažniausiai naudojami baltieji dobilai. 
  6. Tinkamas derliaus nuėmimo laikas.
  7. Iki kitos sėjos nepaliekamas tuščias laukas (juoda žemė), apsodinama žaliąja mase, kuri įterpiama į dirvą. 

Norite tikėkite norite ne, bet Estai konstatuoja, kad naudojant tokią ekologišką metodiką, trečiais metais pilnai atsistato dirvos struktūra ir derlius neatsilieka nuo intensyvaus chemizuoto ūkio, bet Jūs tausojate gamtą, žemę ir gaunate aukščiausios kokybės derlių.

Paskaičiuokime maksimalią hektaro trąšų normą naudojant Estišką metodą ir „AugiMAX“ : žemės apdirbimas (5 l.) + sėklų apvėlimas (max. 1 l.) + purškimai (6*5 l.) =36 litrai metams. Pinigine išraiška tai neviršytų 70 eurų. 10 hektarų neviršytų 700 eurų, 100 hektarų neviršytų 7000 eurų. Kuro ir darbo sąnaudos neįskaičiuotos, bet atmetus trąšų barstymą ir pesticidų purkšimus - gausis labai panašiai. Tad spręsti Jums, kiek Jums išleisti pinigų trąšoms. Mūsų pasiūlymą Jūs turite.

„AugiMAX“  trąša gali būti naudojama ekologiniame ūkyje. Esant poreikiui pateikiame tai patvirtinančius dokumentus.

Plačiau apie „AugiMAX“ trąšą bei mikroorganizmus, jų poveikį dirvai bei augalams, naudojimo normas galite pasiskaityti Spustelėkite čia

Susidomėjote, norite išbandyti? Apsipirkite mūsų internetinėje parduotuvėje. Spustelėkite čia

Domina didesni kiekiai ar tikslesnės panaudojimo galimybės? Skambinkite telefonu +370 600 65506 arba rašykite elektroniniu paštu [email protected]


0
Gryno biohumuso gamyba ir prekyba
Žemių mišiniai biohumuso pagrindu
  Skysta ekologiška trąša „AugiMAX“

 . 64799616