Ekologiniai ūkiai

Pateikiame Estų metodiką, kaip jie naudoja „AugiMAX“ trąša ir gauna derlių, neprastesnį nei chemizuotuose ūkiuose.

  1. Nukultivavus dirvą, ne anksčiau kaip 2 savaitės prieš sėją nupurkšti „AugiMAX“ tirpalu – 5 litrai „AugiMAX“ į 250 litrų vandens 1-am ha. Nederlingą dirvą po sėjos dar kartą nupurkšti tirpalu – 5 litrai „AugiMAX“ į 250 litrų vandens 1-am ha. 
  2. Dirvos arti negalima, tik lėkščiavimas ar kultivavimas (bearimė technologija), arba tai turėtų būti paviršutinis arimas iki 20 centimetrų gyliu.
  3. 30 procentų derliaus kokybės nulemia tinkamas sėklų paruošimas. „AugiMAX Bio“ koncentruota trąša puikiai tinka sėklų apvėlimui. Koncentrate esančios azotą fiksuojančios ir fosforą skaidančios bakterijos pagerins dirvožemio mikrobiologinę terpę ir užtikrins visokeriopą augalo vystimąsi pradinėje augimo stadijoje. Naudojimo norma yra iki 10 litrų tonai sėklos. Apvėlimą galima atlikti profesionalia technika arba namų sąlygomis nedidelius kiekius naudojant betono maišyklę.
  4. Naudojant kitas ne mūsų siūlomas azotą fiksuojančias, fosforą atpalaiduojančias ar šiaudus skaidančias ar kitas koncentruotas bakterijas skiedimui vietoje vandens naudokite „AugiMAX“ koncentratą. Gausite neįtikėtiną naudą. „AugiMAX“ esantys gyvi mikroorganizmai taps maistu bakterijoms, jos efektyviau „dirbs“ ir sparčiau dauginsis, ilgiau išliks gyvybingos. (Azotą fiksuojančios ir fosforą atpalaiduojančios bakterijos veikia tik per dirvą. Naudojama tik beicavimui ir ne daugiau 2 purškimai pirminiame augalo augimo tarpsnyje, kada dar matosi plikos žemės ir didžioji dalis išpurškiamo preparato patenka ant dirvos. Tolimesniems purškimams naudoti tik gryną AugiMAX be bakterijų, nes bakterijos per lapus NEVEIKIA.)
  5. Purškimai: nuo pirmų lapų pasirodymo, intensyvaus augimo metu kas 2 savaites - 5 ar 6 kartai pavasarinei sėjai. Tirpalo koncentracija purškimui – 5-6 litrai „AugiMAX“ 1-am ha, atskiedžiant santykiu 1:50 litrų vandens.
  6. Kova su piktžolėmis: tik savalaikis akėjimas ir tinkamas posėjis, dažniausiai naudojami baltieji dobilai.
  7. Tinkamas derliaus nuėmimo laikas.
  8. Iki kitos sėjos nepaliekamas tuščias laukas (juoda žemė), apsodinama žaliąja mase, kuri įterpiama į dirvą. 
  9. Sėjomaina.

Norite tikėkite norite ne, bet Estai konstatuoja, kad naudojant tokią ekologišką metodiką, trečiais metais pilnai atsistato dirvos struktūra ir derlius labai neatsilieka nuo intensyvaus chemizuoto ūkio, bet Jūs tausojate gamtą, žemę ir gaunate aukščiausios kokybės derlių.

Paskaičiuokime maksimalią hektaro trąšų normą naudojant Estišką metodą ir „AugiMAX“ : žemės apdirbimas (5 l.) + sėklų apvėlimas (max. 1 l.) + purškimai (6*5 l.) =36 litrai metams. Pinigine išraiška tai neviršytų 70 eurų. 10 hektarų neviršytų 700 eurų, 100 hektarų neviršytų 7000 eurų. Kuro ir darbo sąnaudos neįskaičiuotos, bet atmetus trąšų barstymą ir pesticidų purkšimus - gausis labai panašiai. Tad spręsti Jums, kiek Jums išleisti pinigų trąšoms. Mūsų pasiūlymą Jūs turite.


Grįžti atgal

Krepšelis

Krepšelis tuščias.