Regeneracinės žemdirbystės modelis

Regeneracinės žemdirbystės modelyje 2018-2019 metais labai išpopuliarėjo mada ženkliai sumažinti naudojamų mineralinių trąšų, pesticidų ir fungicidų kiekį. Tikslas būti lojalesniems gamtai, mažiau teršti vandens telkinius, bet esmė kad susirūpinta dirbamo dirvožemio kokybe bei jo atstatymu. Naudojant 50 procentų mažiau mineralinių trąšų, bet kartu naudojant ir „AugiMAX“ gaunami artimi derliai kaip ir intensyviame chemizuotame ūkyje bet esminis pliusas neprastėjanti dirvos kokybė ir struktūra.

Pateikiame rekomendacijas, kaip naudoti „AugiMAX“ priemonę regeneracinės žemdirbystės modelyje.

  1. 30 procentų derliaus kokybės nulemia tinkamas sėklų paruošimas. „AugiMAX“ koncentruota trąša puikiai tinka sėklų apvėlimui. Ją galima naudoti kartu ir su kitais beicais. Naudojimo norma yra iki 10 litrų tonai sėklos. Apvėlimą galima atlikti profesionalia technika arba namų sąlygomis nedidelius kiekius naudojant betono maišyklę.
  2. Naudojant azotą fiksuojančias, fosforą atpalaiduojančias ar šiaudus skaidančias ar kitas koncentruotas bakterijas skiedimui vietoje vandens naudokite „AugiMAX“ koncentratą. Gausite neįtikėtiną naudą. „AugiMAX“ esantys gyvi mikroorganizmai taps maistu bakterijoms, jos efektyviau „dirbs“ ir sparčiau dauginsis, ilgiau išliks gyvybingos. Siekiant dar didesnės bakterijų naudos, po pirminio bakterijų naudojimo praėjus savaitei ar dviem rekomenduojame papildomai lauką nupurkšti „AugiMAX“ koncentratu skiestu santykiu 1:100.
  3. Purškimai: nuo pirmų lapų pasirodymo, intensyvaus augimo metu kas 2-3 savaites - 3 ar 4 kartai pavasarinei sėjai. Tirpalo koncentracija purškimui – 5-6 litrai „AugiMAX“ 1-am ha, atskiedžiant santykiu 1:50 litrų vandens. (Naudojant su skystomis trąšomis (pvz. KAS) galima „AugiMAX“ maišyti kartu, išlaikant cheminio preparato vandens skiedimo santyki ir 5-6 litrai „AugiMAX“ 1-am ha. Barstant birias trąšas, efektyviausia „AugiMAX“ naudoti joms pradedant skaidytis, priklauso nuo meteorologinių sąlygų ir drėgmės.)
  4. Kova su piktžolėmis: įprastomis cheminėmis priemonėmis, mažinant jų kiekį 50 procentų nuo įprastos naudojamos ar rekomenduojamos maksimalios normos. Tirpalo koncentracija purškimui – 4-5 litrai „AugiMAX“ 1-am ha, išlaikant cheminių priemonių skiedimo vandens santyki 1-am ha.
  5. Kova su ligomis: įprastomis cheminėmis priemonėmis, mažinant jų kiekį 50 procentų nuo įprastos naudojamos ar rekomenduojamos maksimalios normos. Tirpalo koncentracija purškimui – 4-5 litrai „AugiMAX“ 1-am ha, išlaikant cheminių priemonių skiedimo vandens santyki 1-am ha.
  6. Tinkamas derliaus nuėmimo laikas.
  7. Po derliaus nuėmimo nupurkšti „AugiMAX“ tirpalu – 5 litrai „AugiMAX“ į 250 litrų vandens 1-am ha.


Spustelėkite čia norėdami grįžti 
 

0
Gryno biohumuso gamyba ir prekyba
Žemių mišiniai biohumuso pagrindu
  Skysta ekologiška trąša - gyvi mikroorganizmai „AugiMAX“

 . 64799616