Ekologiškų žemių Mišinių biohumuso pagrindu atsiradimo istorija

Biohumusą mūsų bendrovė gamina nuo 2011 metų. Buvome vieni iš pradininkų ir vieni iš nedaugelio, kurie šią veiklą vis tesiami. Kiti jau bankrutavę arba nutraukę biohumuso gamybą.  Per šiuos darbo metus supratome kaip pagaminti kokybišką biohumusą. Esmė labai paprasta. Biohumuso kokybę apsprendžia kuo yra šeriami sliekai. Norint pagaminti aukščiausios kokybės biohumusą mes sliekus maitiname tik 100 procentiniu galvijų kraikiniu mėšlu (mes nenaudojame kompostų, lapų, šiaudų ar mišrių daržo ar virtuvės maisto atliekų). Paprastai kalbant, jeigu nori pagaminti kokybišką biohumusą, jame turi būti ir kokybiškos organikos, t.y. galvijų Š.

2017 metų žiemą daug metų mąstę, nusprendėme kad reikia pradėti gaminti žemių mišinius biohumuso pagrindu. Istorija tokia, kad visos žiemos metu, būnant įvairiose parduotuvėse pirkdavome vis nematytą durpės ar žemių mišinio pakuotę. Žiemos pabaigoje garaže turėjome apie 40 skirtingų maišų žemių. Pradarius juos ir pačiupinėjus ranka, 95 procentai produkcijos buvo gryna durpė. Pradėjome domėtis žemių mišinių sudėtimis, kaip jos nurūgštintos, koks poringumas, kokių mineralinių trąšų pridėta. Išsikėlėme užduotį, pagaminti ir rinkai pateikti ekologišką, maistingą, juodą, išvaizda panašų į mums įprastą lauko dirvą žemių mišinį. eksperimentų ir auginimo bandymų buvo daug, konsultavomės su mokslininkais ir profesionaliais daržininkais. Taip atsirado AugiMIX mišinių grupė. Mes būsime atviri ir papasakosime savo mišinių sudėtį. Komponentai yra 3, tai grynas biohumusas, durpė ir kompostinė žemė. Kompostine žeme mes vadiname durpyno žemę. Giminaičiai turi durpyną, ir kada jie atidengia naujus durpyno plotus, viršutinį organinį sluoksnį 30-40 centimetrų sustumia į krūvas ir du metus kompostuoja, kelis kartus per metus varto, papildomai drėkina, tokiu būdu sunaikinama didžioji dalis žolių sėklų. Toje krūvoje patenka visa durpyno viršutinė organinė dalis, tai veja, medžių lapai. Ši žemė daug metų nebuvo dirbama, augdavo pavieniai krūmai, tad maistiniu atžvilgiu ji buvo nenualinta. Mums tą kompostinę žemę atsivežus į sliekyną ir išsijojus biohumuso sitais išbyrėjo juoda, rankai maloni ir maistinga žemė. Taigi mūsų mišinių sudėtis yra 20 procentų aukštos kokybės biohumuso, 60 procentų kompostinės žemės ir tik 20 procentų durpės, geresnei oro ir drėgmės aeracijai. Vertiname kokybę ir klientų viltis, tad stabilią sudėtį garantuojame.

Mūsų mišinys jau yra paruoštas ir į jį galima iš karto sodinti, jeigu atitinka sodinamojo augalo augimo terpę. Mišinio substratas skirtas daigams pikiuoti, persodinti ir auginti, atviro ir uždaro grunto sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti. Jis puikiai pasitarnaus šiltnamio žemei atnaujinti ar naujai statomame šiltnamyje naudoti kaip pagrindinę žemę. Puikiai tinka gėlynams, dideliems vazonams. pakeltoms lysvėms, kapų ar aplinkos gerbuvio tvarkymui. Klientai naudoja netgi tokiems augalams kaip paprastosios ar kalninės pušys, mišinį maišant su šių augalų įprasta augimo terpe smėliu. Rezultatai puikūs, tai mus džiugina ir įkvepia dirbti toliau. Išbandykite ir Jūs, liksite nustebę rankomis pačiupinėję šio mišinio turinį, jis tikrai kitoks nei įprasta durpė, o maistinių medžiagų augalams pakaks 3 metams.

Įsigyti galite paspaudę šią nuorodą: 
Spustelėkite čia

Ekologiškas žemės mišinys biohumuso pagrindu 

Paskirtis: AugiMIX mišinys – tai biohumuso, komposto bei neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas produktas, kuriame yra visos augalo augimui, žydėjimui ir vaisių vedimui reikalingos medžiagos. Mišinio substratas skirtas daigams pikiuoti, persodinti ir auginti, atviro ir uždaro grunto sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti.

Naudojimo rekomendacijos: prieš sėjant ir sodinant augalus mišinį būtina pravėdinti ir papildomai sudrėkinti.

Sudėtis: organinių medžiagų – ne mažiau nei 80 %, drėgmė – ne didesnė kaip 70 %, reakcija (pH) – 5,5–7,0.

Sudėtyje yra augalams būtinų mikro ir makro elementų, huminių medžiagų, vitaminų bei fermentų. Sudėtyje nėra sintetinių trąšų.

Laikyti - 30 oC - + 40 oC


Krepšelis

Krepšelis tuščias.