Norite sutaupyti? Mes Jums siūlome paketą skystų trašų, tręšimo planą, metodiką, Jūs mums tik 180 eurų už hektarą?

2018 metais iš savos praktikos supratome, kad gaminant ir reklamuojant tik ekologiškas trąšas šiai dienai didelio kapitalo nesusikrausime. Galvojome, eksperimentavome, dirbome su mokelsininkų komanda siekdami vieno tikslo - inovatyvaus būdo naujoviškoje žemdirbystėje. 2019 metų realūs laukų bandymai mus gerąja prasme ganėtinai nustebino ir viršijo lūkesčius.

Mūsų mintis buvo tokia: kaip savo unikalią „AugiMAX“ trąšą pritaikyti chemitizuotiems ūkiams (jeigu atvirai tai mintis buvo kaip užsidirbti daugiau pinigų :) ).Nei Lietuvoje nei pasaulyje nėra praktikos mineralines trąšas tirpdyti ir maišyti su mikroorganizmais - kuo pasižymi mūsų preparatas „AugiMAX“. Pradėjome patys tirpdyti aukščiausios kokybės birias mineralines trąšas, paverčiant jas skysta didelia konsistencija, kurią sumaišius su „AugiMAX“ mikroorganizmais gavosi neįtikėtinas veiksmingumas.

2019 metų realiais laukų bandymais išsiaksičiavome ir siūlome Jums pilną trętimo paketą už 180 eurų už hektarą. Mes 2019 metais, mūsų paskaičiavimais, savo klientams ūkininkams sakėme kad įdėję 150 eurų į hektarą jie gaus 1 tona mažiau derliaus negu kaimynas chemitizuotame ūkyje įdėjęs įprastinę trąšų normą (pinigais nuo 400 iki 600 eurų), bet bendroje sumoje įdėjęs ženkliai mažiau ūkininkas galutiniame rezultate turės 2-3 tonas pelno. Deja realus kūlimas buvo kitoks ir abu kaimynais dirbdami pagal skirtingas technologijas kūlė lygiai tuos pačius kiekius, tad mūsų ūkininkas buvo du kart laimingesnis. Kaimynas beje nuo šių metų pažadėjo irgi naudoti mūsų metodiką, nes ji akivaizdi, įdėjus ženkliai mažiau pinigų, galutiniame rezultate tu jų turi daugiau.

Taigi ką mes Jums siūlome už 180 eurų hektarui?

  1. Agronomo konsultaciją. Pristatysite ką ketinate auginti, koks lauko dydis, dirvožemis, praeitų metų pasėlis ir t.t. Agronomas įvertinęs visas aplinkybes sudarys tręšimo planą ir pateiks jį Jums. Jeigu bus būtinybė apsilankys Jūsų ūkyje. 
  2. 30 procentų derliaus kokybės nulemia tinkama sėkla ir jos paruošimas. Tad mes Jums duosime „AugiMAX Bio+NPK“ koncentruotos trąšos su azotą fiksuojančiomis ir fosforą atpalaiduojančiomis bakterijomis skirtos sėklų apvėlimui. Naudojimo norma yra iki 10 litrų tonai sėklos. Apvėlimą galima atlikti profesionalia technika, "šneku" arba namų sąlygomis nedidelius kiekius naudojant betono maišyklę.
  3. Pagal sudarytą tręšimo palną gausite paruoštas skystas trąšas. Jų sudėtis bus individualiai skirta Jums, skirsis pagal auginamą kultūrą, dirvos rodiklius ir t.t.. 
  4. Turėsite laikytis tręšimo plano. 
  5. Pagal metrologines oro sąlygas savalaikis derliaus nuėmimas.

Akcentuojame kad mūsų trąšos yra tik skystame pavidale. 

Inovatyvus tręšimas - „AugiMAX“ grupės priemonėmis. Mes esame organinių  trašų gamintojai. Daugumai mūsų šalies agronomų nenori suprantsti organikos ir ypač mikroorganizmų reikšmė dirvožemiui. Dauguma yra pripratę prie NPK trąšų ir net nenori suprasti, kad NPK sumažinus 10 kartų, sumaišius su unikalia organika galima gauti tą patį kiekį derliaus. 

Europos direktyvoje jau yra nurodyta, kad nuo 2030 metų ES ūkininkai privalės naudoti bent 50 procentų organinių trašų, tad skatiname Jus išsibandyti kuo greičiau mūsų produktus, ženkite vienu žingsniu į ateities ūkininkavimą.

Išbandykite mūsų skaičiuoklę.


Įeiti į skaičiuojklę

Arba atsisiųskite skaičiuoklę Exel formate: AugiMAX_kainos_skaiciuokle_2023-03.xlsx

Domina didesni kiekiai ar tikslesnės panaudojimo galimybės? Skambinkite telefonu +370 600 65506 arba rašykite elektroniniu paštu [email protected]


Spustelėkite čia norėdami grįžti 
 

Krepšelis

Krepšelis tuščias.